6 důvodů, proč spolupracovat se zkušenou designérkou

Koho oslovíte, když toužíte po perfektně padnoucím účesu přesně pro vaši kvalitu vlasů, tvar obličeje a životní styl? Svoji kamarádku nebo profesionální kadeřnici, která má nejen vzdělání a dennodenní praxi, ale i řadu spokojených zákaznic?

Zkuste se touto optikou dívat i na interiér. U nás je tato služba často vnímaná jako zbytečná a drahá. Patříte mezi ně? Tady je 6 důvodů, proč změnit názor.

1. Kompletní služba, nikoliv jen hezké obrázky

Pro své klienty zajišťuji kompletní servis, který začíná povídáním o tom, co od interiéru požadují, jak se tam chtějí cítit, kolik do proměny chtějí investovat, po řešení různých variant dispozic, výběr materiálů, struktur, barev, nábytku, doplňků, stínění, světel a dekorací, až po zajištění realizace.

Darina, jedna z mých spokojených klientek, byla nadšená, jak jsem její byt proměnila v místo plné života a harmonie. Darina: „Nikdy jsem si nemyslela, že náš byt bude vypadat tak skvěle a promyšleně.“

2. Feng Shui je víc než harmonický design

Můj přístup k designu se zaměřuje na to, aby prostor nejen dobře vypadal, ale také podporoval jeho obyvatele díky vhodným barvám, materiálům a zejména doplňkům. Každý interiér je díky Feng Shui originál. 

Navíc, domov je místo kde čerpáme energii, můžeme být sami sebou a se svými nejbližšími. Proto je důležité v čem žijeme.

Rodina Hanky byla překvapena, jak jsem navrhla jejich obývací pokoj za minimální náklady a přitom s ohledem na principy Feng Shui.

3. Úspora času, energie i peněz

Pro své klienty dělám předvýběr nábytku, dekorů, barev nebo materiálů v dohodnutém konceptu a finančním rámci. Na trhu je nepřeberné množství zboží a upřímně, máte čas si vše projít a odvahu nakoupit, aby vše k sobě ladilo a odpovídalo to kvalitě?

Myslím, že budete příjemně překvapeni jako Marek: “Neměl jsem čas ani chuť shánět a vybírat nábytek. S Monikou jsme si párkrát zavolali a nakonec jsem byl velmi mile překvapen, jak dobře se trefila s výběrem do mého vkusu.”

4. Rozpoznání hodnoty: Kde šetřit, kde investovat

Věnuji pozornost tomu, kde lze šetřit a kde je vhodné investovat a respektuji finanční rozpočet klientů. Není umění udělat krásný interiér za spoustu peněz, ale za rozumnou cenu skloubit praktičnost a krásu.  

“Ve finále jsem byl Monice vděčný za tip na dlažbu z Obi, která je k nerozeznání od designové za jednou tolik peněz.“ říká majitel tohoto rodinného domu.

5. Průvodce na cestě od návrhu po realizaci

Kdo z vás někdy zařizoval, rekonstruoval nebo stavěl, ví, kolik činností, úkolů a rozhodnutí musí udělat často pod obrovským časovým presem. Naplánovaní a sladění celého procesu a koordinace řemeslníků vám ušetří zbytečné více náklady, nevratné chyby a hlavně stres.

Klientka Věrka mi napsala: „Vytvářet domov po boku takové průvodkyně je sen. Na naší cestě nás ochránila od mnoha chyb, ústupků a přešlapů a její otisk v našem domě přispěl k harmonii.“   

6. Nový pohled a inspirace

Všude tolik inspirace a nápadů! Kamarádky, pořady o bydlení, Instagram, Pinterest… Ale jak si vybrat a všechno to sladit dohromady? To je jeden z nejčastějších povzdechů mých klientů. Přinesu vám nové nápady a perspektivy, které mohou zcela změnit váš pohled na interiér.

Klientka Lenka si přála nadčasový dětský pokoj, který bude praktický i během školních let, přitom zohlední synovu velkou lásku k vesmíru. A jak to dopadlo, se podívejte tady.

Stejně jako při návštěvě kadeřnice, tak i při tvoření interiéru se vyplatí vsadit na profesionálního partnera. Už věříte?

Bytová architektka vám ušetří čas:

  • předvýběrem dekorů, materiálů a nábytku, abyste nemuseli chodit po všech možných obchodech
  • sladěním všech předmětů, ale vše k sobě pasovalo
  • naplánováním a koordinací všech činností

A také vám ušetří finance, protože ví:

  • do čeho investovat a kde se dá ušetřit
  • nebude se konat pokus a omyl špatným výběrem věcí
  • investice do bydlení bývá tou největší, kterou v životě děláme, tak ať se vám vyplatí.

A kolik stojí služby designéra? Budete překvapeni, že to není zas tak drahá služba, jak si spousta lidí myslí. Nezávazně mi zavolejte nebo napište a popovídáme si o tom, s čím potřebujete pomoci a kolik vás to bude stát.

Další články

Kategorie

o autorce

Jsem nadšená bytová architektka, která při tvoření vašeho domova zúročí své 16leté zkušenosti. Jsem také milující máma 3 dětí, která má praktičnost po všech stránkách v malíčku.

sdílení článku

Přejít nahoru