Feng Shui poradenství

Slyšeli jste o starém čínském umění Feng Shui, které se zabývá uspořádáním prostoru tak, aby v něm lidé byli spokojení, šťastní a životadárná energie, které se říká čchi, mohla volně a plynule proudit?

Bydlení v souladu s Feng Shui vnímám jako způsob vědomého bydlení, protože uspořádání prostoru v duchu této metody a jeho vybavení věcmi má svůj účel i smysl a velmi silně ovlivňuje jeho obyvatele. I když Feng Shui pochází z Dálného východu, jeho myšlenky, přístupy a metody jsou použitelné po celém světě. Feng Shui poradenství je vhodné jak pro hotové bydlení, tak i pro stavbu, kterou teprve plánujete nebo jste už v procesu výstavby.

Pokud jste z daleka a Feng Shui s vámi rezonuje, můžeme spolupracovat i na dálku a on-line. Ale pokud je to jen trochu možné, ráda za vámi přijedu a potkám se osobně jak s vámi, tak vaším domovem. 

V čem je Feng Shui užitečné ?

Rozbor vašeho bydlení podle Feng Shui vám pomůže

  • pochopit, jakou energii váš domov má a jak s ní pracovat 
  • budete vědět, kde a jak podpořit členy rodiny a životní oblasti
  • jak dispozičně uspořádat prostor, aby byl funkční a praktický
  • jaké barvy a materiály použít 
  • čemu při zařizování věnovat pozornost a jakých chyb se vyvarovat
  • v čem tkví  kouzlo harmonie v interiéru 
  • jak oživit váš domov a podpořit jeho vitalitu
monikagavulova-fengshui

Spolupráce probíhá tak, že se nejprve seznámíme, povídáme si a prostor si zaměřím kompasem (nebo použiji údaje z katastru a půdorysu, pokud je spolupráce on-line).  Doma zpracuji podrobný rozbor  a doporučení pomocí metody PaKua, BaZhai, Letící hvězda a navíc počítám i pro všechny členy rodiny astrologický výpočet  4 pilíře osudu, aby domov byl laděný přímo na míru jeho obyvatelům.

Vše je v obsáhlé písemné prezentaci, kterou klientovi vysvětlím a pošlu, aby se k informacím mohl kdykoliv vrátit.

Co na spolupráci se mnou říkají klienti?

monikagavulova-reference-CBB190

Otevřela mi oči ve vnímání prostoru, věcí v něm a i mě samotné. 

Lenka K., Příbram 
Spolupráci s paní Monikou vřele doporučuji! Její návrh na proměnu domu v rodinné hnízdečko předčil mé očekávání. Dostala jsem spoustu inspirace a informací nejen o domě, ale i o mně a jak se vše prolíná. Otevřela mi oči ve vnímání prostoru, věcí v něm a i mě samotné. Stále to vše se mnou pracuje, vstřebávám to a vědomě pozoruji sebe, jak každá navržená a postupně realizovaná změna působí. Moc děkuji za naše osobní setkání! 
monikagavulova_reference-lucie-h

Zaujala mě, jak precizní a jasné otázky pokládá. 

Lucie H., Praha 
Milá Moniko, děkuji za setkání s Vámi, s Feng Shui a tím i se sebou. Zaujala jste mě, jak precizní a jasné otázky pokládáte. Jsou ostré jako břitva, velmi osobní a zároveň, ve vašem případě, velmi laskavé. Překvapilo mě, že kromě orientace v bytě, jste mi pomohla se zorientovat v sobě. Nechávám na sebe vše působit a pozoruji, co cítím a jak se to mění. Díky. 
monikagavulova_reference-hanka-k

Už víme, kam umístit postele, aby se nám dobře spalo. 

Hanka K., Brno 
Ve fázi plánování rekonstrukce jsme si nebyli jistí, jak přesně dům uspořádat a kam umístit strategické kusy nábytku a vybavení domu. Už víme, kam umístit postele, aby se nám dobře spalo, jak otočit stůl dcerce, aby se dobře koncentrovala nad úkoly, kde má kdo z nás svou odpočinkovou zónu, anebo že všichni tři máme v osobním horoskopu prvek ohně, což vysvětluje naši velkou touhu po krbu v domě Děkujeme! 

Také chcete mít harmonické a bydlení v souladu s Feng Shui?