Návrhy a realizace

Můžete se na mě obrátit v jakékoliv fázi řešení vašeho bydlení. 
Ať o novém domově teprve přemýšlíte, nebo si chcete stávající bydlení předělat, jste ve fázi, kdy jste sami začali a už nevíte, jak dál či toužíte po nějaké drobnější změně či úpravě. V každé této situaci vám mohu pomoci.

Projdu s vámi cestu od zjištění, jak chcete bydlet, přes uspořádání prostoru, výběr materiálů, barev, nábytku a dekorací, podklady pro řemeslníky, až po konečnou realizaci. A to vše v souladu s Feng Shui.

9 důvodů, proč se mnou spolupracovat

  1. Vyslechnu vaše přání i potřeby a zapracuji je do návrhů vašeho smysluplného bydlení.
  2. Připravím pro vás varianty dispozic, které vám přinesou nové možnosti a nápady.
  3. Váš domov vyladím podle principů Feng Shui, aby jej naplnila harmonie a pohoda.
  4. Zpracuji pro vás 3D modely pro lepší představivost a snadnější rozhodování.
  5. Poradím vám, na co si dát pozor, do čeho investovat a co lze pořídit levně.
  6. Ušetřím vám čas předvýběrem vhodných materiálů a zařizovacích předmětů v obchodech.
  7. Sladím všechny věci i materiály, a proto „pokus-omyl“ se nekoná.
  8. Použiji váš stávající nábytek, který si chcete v novém bydlení ponechat. 
  9. Budu s vámi i v té nejnáročnější fázi a to je realizace.
monikagavulova-kurz-profil

Mít pěkné obrázky interiéru je fajn, ale důležitější je hezky a prakticky bydlet, proto vám ušetřím nervy, čas i finance, pomohu vám zajistit řemeslníky a z maratonu v obchodech se stane příjemná procházka, kterou si užijete.

Investice do bydlení bývá tou největší v životě, proto se vám zkušená designérka, která se pohybuje ve světě designu více než 10 let, může hodit. Zavolejte mi rovnou na  
+420 733 504 877

Jen 9 kroků vás dělí od smysluplného domova

monikagavulova-autorske-navrhy2

Co na spolupráci se mnou říkají klienti?

monikagavulova_reference-hana-k

Líbilo se mi, že jsme se na předělávce společně podíleli… 

Hana K., okres Rychnov nad Kněžnou 
Děkujeme za příjemnou spolupráci při předělávce našeho bytu, který byl po příchodu naší dcery již nevyhovující. Obývací pokoj, který jsme téměř nevyužívali, jste doporučila předělat na “zasedací a odpočinkovou místnost”, kde můžeme řešit jak pracovní záležitosti, zvát si klienty, tak mít i prostor pro osobní odpočinek. A z vedlejší pracovny jste navrhla nádherné království pro naši dcerku. Líbilo se mi, že jsme se na předělávce společně podíleli. 
monikagavulova_reference-alena-h

Dovedla k dokonalosti zařízení místností a všechny doplňky… 

Alena H., Přelouč 
Monika mi po úvodní  schůzce zpracovala několik návrhů, ze kterých jsem si okamžitě vybrala ty, které naprosto vystihly moje původní představy. Dovedla k dokonalosti nejen zařízení místností a všechny doplňky, ale i jejich barevné sladění a jako bonus navíc, vše s ohledem na tradiční umění Feng Shui. Zpracovala  současně i technické podklady, zařídila realizaci na míru s partnery, se kterými má již dobré zkušenosti. 
monikagavulova_reference-jana-b

Monika nám ukázala možnosti, které by nás nenapadly… 

Jana B., Praha 
Monika byla s námi od 3D návrhu až po finální doladění bytu a pomohla nám splnit náš sen o domově. Byli jsem nároční klienti, kteří pořád věci měnili, ale to i proto, že Monika je inspirativní a ukazovala nám možnosti, které by nás nikdy nenapadly. Díky ní jsme náročnou rekonstrukci zvládli v extrémně krátkém čase a dnes se cítíme v našem bytě skutečně harmonicky. Navíc Monika vždy respektovala naše vidění světa a měla s námi velkou trpělivost. 
monikagavulova-spolutvoreni-darina-s

Moc mě bavily společné nákupy a zkoušení věcí přímo u nás v bytě. 

Darina Š., Praha 
Zařizování našeho bytu 4+kk byla s Monikou úžasná „jízda“, a jediné, co mě opravdu mrzí, že už je hotovo 🙂 Monika nám ušetřila neskutečně mnoho času předvýběrem materiálů a vhodného nábytku. A proto mě bavily společné nákupy, výběr zařizovacích předmětů a zkoušení věcí přímo u nás v bytě. Byla to naše první zkušenost s bytovým designérem, a dodnes si s mužem „notujeme“, že to byly skvěle investované peníze. 
monikagavulova-spolutvoreni-vera-u

Plní mi moje sny a když se na té cestě někde ztratím, podá mi ruku… 

Věra U., Kolín 
Od okamžiku, kdy jsem se rozhodla dát Monice důvěru, provází mě krok po kroku a celý ten harmonický domácí vesmír tvoříme krásně spolu. Je to velmi osobní a intenzivní. Naslouchá nám. Plní mi moje sny a když se na té cestě někde ztratím, podá mi ruku a posune mě o kus dál. Vytvářet domov po boku takové průvodkyně je sen. Na naší cestě nás ochránila od mnoha chyb, ústupků a přešlapů a její otisk v našem domě přispěl k harmonii. 
monikagavulova-spolutvoreni-monika-s

Bylo pro nás důležité, že spolupráce probíhala v rytmu stavby i nás samotných. 

Monika S., Pohořelice 
Vyhovoval nám především způsob, jakým k prostoru Monika přistupuje, a to, že naslouchala našim nápadům a pocitům. Dostali jsme několik variant dispozic a barevný návrh. V obchodě jsme společně vybírali dlažbu, podlahy a ostatní materiály. Líbilo se nám, že jsme naše nápady společně konzultovali. Bylo pro nás důležité, že spolupráce probíhala v rytmu stavby i nás samotných. 

Chcete si tvoření domova užít, ušetřit čas, peníze i svou energii?