On-line produkty

Upravit domov podle principů Feng Shui si nyní můžete i sami. Připravila jsem 5týdenní on-line kurz, kde vás naučím vše potřebné pro vytvoření harmonického domova. Součástí kurzu jsou i živá vysílání se mnou, takže na to nebudete za žádných okolností sami.

Zaujal vás Feng Shui on-line kurz, napište mi pro více informací na interiery@monikagavulova.cz

Co na kurz říkají jeho absolventky?

Oceňuji zejména praktičnost kurzu.. 

Lenka G. 
Kurz byl pro mě motivující a inspirující. Oceňuji zejména jeho praktičnost, kdy mi poskytl srozumitelnou formou přiměřené množství teorie, aby to nebylo příliš zahlcující. Líbil se mi Moničin laskavý, citlivý a intuitivní přístup, díky kterému mám pocit, že lze přirozeně aplikovat Feng Shui i v našich zeměpisných šířkách. 

Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. 

Zlata K. 
Monika vytvořila velmi krásný kurz, díky kterému jsem si dokázala uspořádat oblasti mého zájmu tak, jak jsem potřebovala. Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. Mockrát děkuji a těším se na další její úžasnou práci plnou nádherné pozitivní energie. 

Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”.

Ilona J. 
Monika byla velmi milá průvodkyně celým on-line kurzem. Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Ještě jednou děkuji. 

Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. 

Ivana Č. 
Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. Určitě splnil očekávání a mohu jenom doporučit. Lektorka Monča je vstřícná, milá, kurz a materiály má pěkně propracované a je k dispozici (velmi pohotově) na případné dotazy. 

Doporučuji všem, kdo chce stavět nebo rekonstruovat v souladu s Feng Shui. 

Lenka Z. 
Děkuji za příjemné, zajímavé a srozumitelné seznámení s Feng Shui. Během pouhých pěti týdnů jsem se seznámila se základními pravidly dispozice jednotlivých místností, umím určit střed nemovitosti a rozdělit půdorys na 9 sektorů podle životních oblastí, vím jak podpořit jednotlivé členy rodiny (dle osobního čísla a dle pěti prvků) a další. Celý kurz se nesl v příjemné přátelské atmosféře pod vedením usměvavé Moniky. Doporučuji všem, kdo chce stavět, rekonstruovat nebo jen zvelebovat své obydlí v souladu s Feng Shui. Ještě jednou děkuji. 

Práci v kurzu zvládne každý, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. 

Jana N. 
Kurz se mi moc líbil, pomohl mi ujasnit si některé souvislosti s bydlením. Je přehledný a intuitivní. Práci v kurzu zvládne každý, materiály jsou pěkně zpracované, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. Doporučuji všem, kteří se zajímají o bydlení, interiéry a Feng Shui. 

Spoustu tipů a rad o interiérech a Feng Shui najdete i na mém instagramovém profilu @smysluplny_interier