On-line produkty

Upravit domov podle principů Feng Shui si nyní můžete i sami. Připravila jsem 5týdenní on-line kurz, kde vás naučím vše potřebné pro vytvoření harmonického domova. Součástí kurzu jsou i živá vysílání se mnou, takže na to nebudete za žádných okolností sami.

Toužíte mít domov, který je pro vás tím nejúžasnějším místem a při každém návratu domů na vás dýchne pohoda? 

Jenže se domů vracíte a tu pohodu nenacházíte.

  • Vstup je spíše neuspořádané skladiště a už po otevření dveří jste naštvaní,
  • Často do něčeho narážíte a v místnostech je chaos.
  • Špatně se vám spí nebo soustředí. Děti jsou jak utržené ze řetězu.
  • Chybí vám kousek prostoru jenom pro sebe. 
  • Máte domov, kde je vše barevně sladěné, ale postrádáte útulnost, doladění nebo kus něčeho osobitého z vás.
  • Nové bydlení tvoříte nebo zatím plánujete, ale máte strach, abyste neudělali něco špatně.

Další Feng Shui kurz začíná 17.4. 2023.

Co na kurz říkají jeho absolventky?

Oceňuji zejména praktičnost kurzu.. 

Lenka G. 
Kurz byl pro mě motivující a inspirující. Oceňuji zejména jeho praktičnost, kdy mi poskytl srozumitelnou formou přiměřené množství teorie, aby to nebylo příliš zahlcující. Líbil se mi Moničin laskavý, citlivý a intuitivní přístup, díky kterému mám pocit, že lze přirozeně aplikovat Feng Shui i v našich zeměpisných šířkách. 

Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. 

Zlata K. 
Monika vytvořila velmi krásný kurz, díky kterému jsem si dokázala uspořádat oblasti mého zájmu tak, jak jsem potřebovala. Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. Mockrát děkuji a těším se na další její úžasnou práci plnou nádherné pozitivní energie. 

Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”.

Ilona J. 
Monika byla velmi milá průvodkyně celým on-line kurzem. Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Ještě jednou děkuji. 

Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. 

Ivana Č. 
Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. Určitě splnil očekávání a mohu jenom doporučit. Lektorka Monča je vstřícná, milá, kurz a materiály má pěkně propracované a je k dispozici (velmi pohotově) na případné dotazy. 

Doporučuji všem, kdo chce stavět nebo rekonstruovat v souladu s Feng Shui. 

Lenka Z. 
Děkuji za příjemné, zajímavé a srozumitelné seznámení s Feng Shui. Během pouhých pěti týdnů jsem se seznámila se základními pravidly dispozice jednotlivých místností, umím určit střed nemovitosti a rozdělit půdorys na 9 sektorů podle životních oblastí, vím jak podpořit jednotlivé členy rodiny (dle osobního čísla a dle pěti prvků) a další. Celý kurz se nesl v příjemné přátelské atmosféře pod vedením usměvavé Moniky. Doporučuji všem, kdo chce stavět, rekonstruovat nebo jen zvelebovat své obydlí v souladu s Feng Shui. Ještě jednou děkuji. 

Práci v kurzu zvládne každý, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. 

Jana N. 
Kurz se mi moc líbil, pomohl mi ujasnit si některé souvislosti s bydlením. Je přehledný a intuitivní. Práci v kurzu zvládne každý, materiály jsou pěkně zpracované, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. Doporučuji všem, kteří se zajímají o bydlení, interiéry a Feng Shui. 

Spoustu tipů a rad o interiérech a Feng Shui najdete i na mém instagramovém profilu @smysluplny_interier