Vše, co potřebujete vědět, když chcete
rekonstruovat v klidu a pohodě

100+1 praktická rada jak na úspěšnou rekonstrukci bytu či domu v přehledném ebooku

Nenechte se odradit od změny, jak bydlet lépe a projděte si tento aktuální a praktický ebook, který vám pomůže k novému i snovému bydlení. 

Příběh, který vám dá více než 1 000 obecných rad 

Začtěte se do skutečného příběhu proměny  bytu 3+1 ve východních Čechách, který prošel kompletní rekonstrukcí. Zjistíte, jak o svém bydlení uvažovat v logickém sledu, v potřebných souvislostech a v nutných detailech, abyste šetřili svůj cenný čas, finance i nervy. Bez ohledu na to, jak velký máte byt či dům.

Uvidíte, že i z malého bytu 62 m² se dá vytvořit plnohodnotný a krásný prostor pro 4člennou rodinu. Posunem příček vznikne pracovní kout, vejde se kulatý jídelní stůl a vytvoří se praktická komora.

Přesvědčíte se, že několik principů Feng Shui v praxi, vykouzlí útulný, harmonický a klidný domov. 

Co všechno ebook obsahuje

Stav PŘED a PO, důvody a průběh proměny

Naučte se o prostoru uvažovat jinak. Do bydlení investujete miliony, tak ať máte praktický a útulný domov. 

Z bytu 3+1 se stal 3+kk.  Uvidíte, co, jak a proč se změnilo, aby se klientce splnil sen o velkém jídelním stole, domácí pracovně a zázemí pro své 3 dospívající děti. 

Rady, tipy, návody pro zdárný průběh rekonstrukce

Důvěřujte, ale prověřujte. Seznamte se se všemi kroky rekonstrukce, ať nejste v područí řemeslníků.

Představím vám plány kuchyně, spárořez v koupelně, rozmístění zásuvek a odpadů. Rady ohledně dispozice, podlahy, omítek, světel, dveří, výmalby atd.

Principy Feng Shui na podporu harmonie 

Pokud toužíte po harmonickém, klidném a bezpečném domově, vyzkoušejte principy Feng Shui.

Zjistíte, proč je důležité mít při spánku hlavu v nejklidnější části pokoje a jak lze podpořit životní oblast kariéry a vnitřního klidu, který klientka toužila doma posílit.

Jak ebook vypadá

Srozumitelné texty doplněné obrázky a fotkami, poutavý vizuál, popisky, vysvětlivky, tipy a rady. Součástí jsou i videa, jak rekonstrukce probíhala a jak vypadá interiér dnes. 

Ebook je určen pro ty z vás, kdo

A vůbec se nehodí pro ty z vás, kdo

Za kolik může být ebook váš?

Za zlomek ceny návrhu a dohledu nad realizací bytu 3+1

Pojďte si to se mnou spočítat: 

Kompletní návrh bytu 3+1 obsahující dispozici, ilustrační vizulizaci, rozbor Feng Shui, výkresy rozvodů, návrh kuchyně, koupelny a všechny zařizovací předměty vás vyjde minimálně na 

30 000 Kč

dohled nad realizací a řešení detailů 

10 000 Kč

Veškeré know how v hodnotě 
40 000 Kč vy ale můžete mít už za

990 Kč / 40€

3 užitečné bonusy k ebooku

O autorce ebooku

Návrhům interiérů a Feng Shui se věnuji přes 15 let. 

Mám za sebou více než  300 návrhů a 140 realizací. Na základě mé bohaté praxe vím, s čím se nejčastěji klienti potýkají, co je trápí a co je potřeba ohlídat, aby byli s novým bydlením spokojení. Rekonstrukce nemusí být noční můra, stres a vyčerpání.

Jsem Monika Gavulová, interiérová designérka a konzultantka Feng Shui a ráda i vám pomohu vytvořit váš smysluplný domov.

V případě dotazů mne kontaktujte: 

interiery@monikagavulova.cz nebo 733 504 877.

Navíc 20% sleva na konzultaci

K ebooku získáváte slevu na konzultační balíček, který obsahuje 3x60 minutovou konzultaci se mnou

Můžeme najít řešení, s čím si nevíte při rekonstrukci nebo interiéru rady, abyste měli praktické, funkční a hezké bydlení.

  1. Výhodný konzultační balíček si můžete objednat 1 měsíc od zakoupení ebooku.
  2. Konzultace můžete čerpat postupně nebo najednou během 3 měsíců od zakoupení balíčku.
Cena 3hodinové konzultace stojí 5 000 Kč, pro vás se slevou za 4 000 Kč.

Nechte si poradit, inspirovat a vést, abyste předešli nepříjemným překvapením, zklamáním, rozpakům a naopak s klidem a pohodou vytvořili bezpečný, útulný a pohodový domov. 

Jaké jsou ohlasy na ebook?

Váš ebook je pro mě velmi užitečný, našla jsem tam spoustu zajímavých věcí a rad, za které jsem moc ráda, jelikož nejsem z tohoto oboru moc vzdělaná. Jsou tam moc krásně a hlavně pochopitelně vysvětlené jednotlivé body a velmi si cením doplňujících rad, na které by si člověk měl dávat pozor a na co myslet už při prvotním plánování. Jsem moc ráda, že jsem na vás na internetu narazila.

Tereza H. Týn n. Bečvou

5/5

Moc děkuji za ebook i bonusy. Vše jsem již přelouskala, zároveň jsem hned objednala kurz Feng Shui, na to se velmi těším! 🙂 Rekonstruujeme si teď s mužem domeček, takže nechci nic podcenit, jste skvělá a těším se, co vše se od vás a díky vám naučím.

Aneta L. Dašice

5/5

Ebook je super. Je tam vše krásně vysvětleno, popsáno a obrázky dokreslují celou dokonalost projektu. Sledovala jsem právě realizaci tapety na Instagramu, tak je velmi zajímavé to vše teď vidět v kontextu.

Lenka Š. Uherské Hradiště

5/5

Co by vás ještě mohlo zajímat

Ebook je kniha v elektronické podobě ve formátu pdf. Můj ebook má interaktivní obsah, díky kterému se můžete prokliknout na požadovanou stránku ihned. Dále videa nahraná na youtube, řada obrázků, fotek, textového materiálu. Tuto “knihu” máte neustále u sebe, jak v mobilu, tak v PC, nic neváží a vezmete ji všude, kam potřebujete. 

Po uhrazení ceny vám obratem přijde mail s přílohami ke stažení, které obsahují:

  • fakturu o uhrazení ebooku 
  • ebook v pdf formátu 
  • 3 bonusy  v pdf formátu

Objednávku přes objednávkový formulář nedělejte, ale napište mi na interiery@monikagavulova.cz a vystavím vám fakturu s eurovým účtem. Nebudete tak platit poplatek za převod cizí měny. 

Rozumím. V dnešní době je potřeba šetřit, kde se dá. Právě proto jsem vytvořila ebook za zlomek ceny služeb profesionála, podle kterého si každý může vytvořit praktické a hezké bydlení bez zbytečného stresu, pokusů a omylů. Málo kdo si totiž dokáže představit, co vše je potřeba na začátku promyslet. Například pokud chcete vyměnit podlahu, myslete na to, jak vyřešit různé výšky materiálů (např. dlažba a dřevo), jakou přechodovou lištu vybrat, kterým směrem prkna položit, aby se místnost opticky nezmenšila, jaký vybrat dekor, aby vše ladilo k nábytku… Proto se vyplatí investovat pár stovek do ebooku, abyste ušetřili tisíce za vícepráce a znovu pořízení jiných věcí. 

I vaše rekonstrukce nebo stavba může probíhat v klidu a pohodě, když víte, jak na to.