Feng Shui kurz pro začátečníky 

Online kurz pro každého, kdo chce pohodový a smysluplný domov,
aniž by musel znovu stavět, měnit veškeré vybavení
nebo věšet čínské symboly na vstupní dveře. 

?

Přečetli jste pár knih o Feng Shui, ale pořád vám není jasné, co máte doma vlastně udělat?

?

Kamarádka vás vystrašila, co máte doma podle Feng Shui úplně špatně a pořád vám to vrtá hlavou?

?

Láká vás mít domov plný pohody a klidu, ale nevíte, kde a jak začít?

?

V ložnici máte zrcadlovou skříň, která podle Feng Shui není úplně vhodná, a potřebujete radu, co s tím?

?

Chybí vám srozumitelné vysvětlení a postup, co můžete doma udělat, aniž byste museli znovu stavět nebo kompletně měnit bydlení?

 

Začněte s Feng Shui od začátku, v online kurzu FENG SHUI PRO ZAČÁTEČNÍKY. Dozvíte se, jak vytvořit doma pohodu, co vás ovlivňuje, aniž byste si to uvědomovali a jaké změny můžete doma udělat v každé místnosti bez zásadních úprav.

5 DŮVODŮ PROČ DO KURZU JÍT 

1

Získáte praktické a užitečné základy o tom, co Feng Shui je, jak funguje a v čem spočívá harmonický a pohodový prostor. Už teď vám mohu říct, že v zavěšené bambusové flétně to nebude.

2

Dostanete praktické informace, rady a tipy pro každou místnost  od vstupu až po koupelnu. Věřím, že vám budou k užitku, i když máte bydlení hotové. Jak říká Feng Shui: „I malá změna spustí velké věci.“

3

Budete vědět, jak si poradit s neduhy vašeho domova jako jsou dlouhé rovné chodby, zrcadla v ložnici, nudný vstup nebo čemu se vyhnout a na co si dát pozor, když se chystáte zařizovat některou z místností. Lépe přešlapům předcházet, než je potom opravovat. 

4

Dozvíte se také, jak má například vypadat ložnice podle Feng Shui, co tam určitě nepatří a naopak, co by tam chybět nemělo. A věděli jste, že jakou máte ložnici, takové jsou vaše vztahy?

5

Navíc získáte přehled o květinách do interiéru, drahých kamenech, které se hodí do každé místnost a jak na očistu prostoru.

O ČEM KURZ BUDE?

Také máte rádi stručné, jasné, praktické a užitečné informace, protože si vážíte svého času?
Mám to stejně, proto jsem připravila přehledný online kurz, díky kterému se v 9 tématech dozvíte to podstatné a užitečné.

Kurzem budete procházet svým vlastním tempem, v čase, který si sami zvolíte, z pohodlí domova.

Najdete si kapitolu se všemi informacemi, kterou aktuálně potřebujete a nebudete se zdržovat tím, co neřešíte.

Vše bude v poutavém formátu s texty a s mnoha obrázky pdf k vytištění a nebudou chybět ani videa, aby vás to bavilo.

Každá kapitola bude obsahovat rady, pokud se chystáte místnost teprve zařídit nebo když už ji máte hotovou. Součástí budou ukázky, jak to má a nemá vypadat.

Můžeme se osobně vídat i přes ZOOM, pokud chcete postupovat rychleji a do větší hloubky.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

Kurz začne 15. ledna a nejpozději předchozí den dostanete na váš mail přístup do členské sekce na mém webu.

Přístup do členské sekce budete mít po dobu 3 měsíců, ovšem všechny materiály si můžete  k sobě stáhnout.

Motivovat vás budu 1 za 14 dnů mailem po dobu 3 měsíců, a vždy přidám i užitečný interiérový tip, který v kurzu nenajdete.

Možnost, na cokoliv se mě zeptat, máte na ZOOMu, kde se 4x živě potkáme během 2 měsíců. Pozor, tato možnost je pouze pro 5 osob v rámci VIP balíčku a termíny upřesním v lednu. Délka jednoho ZOOMu bude zhruba 30–60 minut dle množství vašich otázek. 

Klientka mi řekla: „Už vím, proč se mi špatně spí. Zrcadla na skříních mě znervózňují, mám starou postel z bazaru a bůh ví, kdo na ní před tím spal, bílá výmalba na mě působí jako v nemocnici a ten pracovní stůl mi vždycky připomene, co jsem všechno nestihla. Moniko, díky vám už vím, jak to změnit.” 

KURZ OCENÍ TI Z VÁS, KTEŘÍ

potřebujete odpovědi na otázky týkající Feng Shui, ale v knížkách ani na webu jste nenašli uspokojivé odpovědi,

konečně chcete doma něco změnit, ale nevíte, kde a jak začít,

víte, že doma to nemáte úplně ideální, ale chcete udělat pro rodinnou pohodu maximum,

uvítáte praktické rady pro harmonický domov, nejlépe i od designérky, ovšem žádné obecné ani „ezo“ řeči nečekejte,

jste připraveni na změny a nebojíte se jít do akce,

nestojíte o kompletní rozbor Feng Shui plný výpočtů, ale o praktické tipy v interiéru, které zvládnete zrealizovat sami. 

ZA KOLIK MŮŽE BÝT KURZ VÁŠ? 

Základní balíček

4 500 Kč

2 880 Kč

(120 EUR)

Chcete platit v € a vyhnout se bankovním poplatkům za převod? Před objednávkou mi napište mail, že máte o kurz zájem interiery@monikagavulova.cz

VIP balíček
pouze pro 5 osob

obsahuje navíc 4x ZOOM se mnou během 2 měsíců,
kde jednoduše vyřešíme vaše otázky z pohledu
Feng Shui i designu 

6 500 Kč

4 880 Kč

(200 EUR)

Chcete platit v € a vyhnout se bankovním poplatkům za převod? Před objednávkou mi napište mail, že máte o kurz zájem interiery@monikagavulova.cz

3 UŽITEČNÉ BONUSY KE KURZU 

KDO PRO VÁS KURZ PŘIPRAVIL

Jsem Monika Gavulová, konzultantka a lektorka Feng Shui, interiérová designérka, milovnice přírody, jógy a kvalitního jídla.

Feng Shui se zabývám 15 let, mám mezinárodní certifikaci na Feng Shui poradenství, přečetla jsem řadu knih, studovala na České škole Feng Shui, na Evropské škole Feng Shui, prošla mnoha kurzy, abych zjistila, že největší školou je praxe samotná.

Mám za sebou přes 100 zakázek týkajících se Feng Shui a za nejnáročnější výzvu považuji skloubení všech doporučení a jejich promítnutí do praxe.

Chcete také proniknout do Feng Shui a udělat maximum pro svůj domov a rodinu?

Připojte se ke mně. Vím, co potřebujete z Feng Shui vědět. 

JAKÉ JSOU OHLASY NA KURZ? 

Kurz se mi líbil, rozhodně doporučuji. Knihy jsou fajn, ale Monika vše dobře vysvětlila a cením si i okamžité pomoci. Dostali jsme mnoho praktických informací a vše bylo pěkně zpracované do písemných materiálů i videí. Děkuji moc, Moniko. 

Ivana Č.

Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl několik užitečných informací pro bydlení. Určitě splnil očekávání a mohu jenom doporučit. Lektorka Monča je vstřícná, milá, kurz a materiály má pěkně propracované a je k dispozici (velmi pohotově) na případné dotazy. 

Petra K.

Monika vytvořila velmi krásný kurz, díky kterému jsem si dokázala uspořádat oblasti mého zájmu tak, jak jsem potřebovala. Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. Mockrát děkuji a těším se na další její úžasnou práci plnou  pozitivní energie. 

Zlata K.

CO BY VÁS JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT? 

Je to motivace pro vás, abyste si kurz pouze nekoupili, ale i jím prošli. Materiály si můžete k sobě stáhnout a vracet se k nim kdykoliv, ale přístup do členské sekce a moje podpora pomocí e‑mailů bude pouze po dobu 3 měsíců.

Objednávku přes objednávkový formulář nedělejte. Napište mi na mail interiery@monikagavulova.cz vaší fakturační adresu, typ balíčku, který chcete koupit a vystavím vám fakturu v EUR. Nemusíte platit navíc za převod měny, ani čekat několik dnů, až platba proběhne.

Doporučuji VIP balíček, kde se budeme potkávat 4x živě na ZOOMu v malé skupince max. 5 lidí během 2 měsíců. Při video setkáních zodpovím dotazy, poradím, s čím si nevíte rady a to jak z pohledu Feng Shui, tak i interiérového designu. Je praktické mít k ruce jak konzultantku, tak designérku. 

Máte další otázky?

Zavolejte mi: +420 733 504 877