monikagavulova-logo

+420 773 504 877

On-line produkty

Upravit domov podle principů Feng Shui si nyní můžete i sami. Připravila jsem 5týdenní on-line kurz Terapie prostoru pomocí Feng Shui, kde vás naučím vše potřebné pro vytvoření harmonického domova. Součástí kurzu jsou i živá vysílání se mnou, takže na to nebudete za žádných okolností sami.

Na podzim 2022 chystám spuštění kurzu, tak pokud vás Feng Shui zajímá a toužíte mít harmonický domov, nechte mi tady e‑mail. Před začátkem kurzu vás budu informovat o přesném termínu i výhodné předprodejní ceně.

Co na kurz říkají jeho absolventky?

5/5

Kurz byl pro mě motivující a inspirující. Oceňuji zejména jeho praktičnost, kdy mi poskytl srozumitelnou formou přiměřené množství teorie, aby to nebylo příliš zahlcující. Líbil se mi Moničin laskavý, citlivý a intuitivní přístup, díky kterému mám pocit, že lze přirozeně aplikovat Feng Shui i v našich zeměpisných šířkách.

Lenka G.

5/5

Monika vytvořila velmi krásný kurz, díky kterému jsem si dokázala uspořádat oblasti mého zájmu tak, jak jsem potřebovala. Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. Mockrát děkuji a těším se na další její úžasnou práci plnou nádherné pozitivní energie.

Zlata K.

5/5

Monika byla velmi milá průvodkyně celým on-line kurzem. Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Ještě jednou děkuji.

Ilona J.

5/5

Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. Určitě splnil očekávání a mohu jenom doporučit. Lektorka Monča je vstřícná, milá, kurz a materiály má pěkně propracované a je k dispozici (velmi pohotově) na případné dotazy.

Ivana Č.

5/5

Děkuji za příjemné, zajímavé a srozumitelné seznámení s Feng Shui. Během pouhých pěti týdnů jsme se seznámila se základními pravidly dispozice jednotlivých místností, umím určit střed nemovitosti a rozdělit půdorys na 9 sektorů podle životních oblastí, vím jak podpořit jednotlivé členy rodiny (dle osobního čísla a dle pěti prvků) a další. Celý kurz se nesl v příjemné přátelské atmosféře pod vedením usměvavé Moniky. Doporučuji všem, kdo chce stavět, rekonstruovat nebo jen zvelebovat své obydlí v souladu s Feng Shui. Ještě jednou děkuji.

Lenka Z.

5/5

Kurz se mi moc líbil, pomohl mi ujasnit si některé souvislosti s bydlením. Je přehledný a intuitivní. Práci v kurzu zvládne každý, materiály jsou pěkně zpracované, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. Doporučuji všem, kteří se zajímají o bydlení, interiéry a Feng Shui.

Jana N.

V tuto chvíli si můžete zdarma stáhnout 9 kroků ke smysluplnému domovu.

.