živé on-line vysílání
14. května od 19:00

vyladěný vstup

Praktické Feng Shui tipy, aby byl váš
odchod i návrat domů jednoduše „WOW“

MOŽNÁ SE VÁM HONÍ HLAVOU?

?

V knížkách o Feng Shui jste četli, že by měli být u vstupních dveří 2 „strážci“, zrcátko BaGua nebo červená rohožka a nevíte, co z toho a jak použít? 

?

Stavíte a přitom váháte nad barvou fasády nebo jste bezradní při řešení cesty k domu a příjezdu pro auta?

?

Máte v zádveří neustálý chaos, energie tam stagnuje nebo naopak je to “průchoďák”? Hosté neví kudy jít dál, protože jsou tam 4 stejné dveře a rádi byste to změnili?   

Může to být jinak, protože

Během hodiny vysílání vám představím Feng Shui principy, rady a praktické tipy pro vstup, jak z pohledu exteriéru, tak interiéru. Přestanete tápat, co vybrat a jak se rozhodnout. 

Zjistíte, že vstup podle Feng Shui nejsou 2 tygříci u vstupu jako strážci, ale logická doporučení vycházející z intuice. Zní to divně? Přesvědčíte se, že je to tak 🙂

Ukážeme si praktické příklady vstupů  a zádveří. Jak to má a nemá vypadat a proč. 

Kam například umísťovat zrcadla nebo zda je vhodná fasáda porostlá zelení a mnoho dalšího.

navíc máte k ON-LINE vysílání

vysílání se hodí pro ty z vás, kTEŘÍ

stavíte a máte “1 000” otázek ohledně chodníku, zahrady, barvy fasády, plotu, vstupních dveří; Exteriér vám nenavrhnu, ale poradím a zúžím výběr i jak o něm přemýšlet,

o Feng Shui máte povědomí, ale i spoustu nejasností, protože každá kniha říká něco jiného; například, že nejvhodnější jsou červené vstupní dveře orientované na východ,

jste zvědaví, co je Feng Shui a jak funguje v praxi; jestli jsou to čáry-máry nebo logické a smysluplné rady, které fungují více než 6 tis. let,

jste zoufalí, že zase po otevření vstupních dveří uvidíte chaos, nepořádek; chcete to změnit, ale nevíte, kde začít a jak zádveří upravit a změnit,

už bydlíte, jste spokojení, nicméně byste rádi udělali maximum pro to, aby se rodina cítila doma dobře; co když můžete ještě něco změnit a vyladit? 

A nedoporučuji ho pro ty z vás, kTEŘÍ

Feng Shui znáte, řídíte se jeho principy a vše je vám ohledně vstupu jasné, 

 jste maximálně spokojení, jak to vypadá před i za vašimi vstupními dveřmi,

nechcete, ani v budoucnu neplánujete nic se vstupem dělat, ani měnit.

a to všechno je zdarma?


Není a mám pro to 3 důvody

 Když zaplatíte symbolickou částku, tak: 

1

se přihlásíte pouze ve chvíli, kdy vás to opravdu zajímá 

2

na vysílání s největší pravděpodobností dorazíte

3

svého know-how a bohatých zkušeností si vážím a vím, že nemá hodnotu 0 Kč

 

 To je pro obě stran fér, co myslíte? 

Co bude součástí vysílání?

>

Hodinové vysílání o vstupu do domu podle Feng Shui zaměřené na exteriér, interiér a viděné očima interiérové designérky i mých 16letých zkušeností s Feng Shui.

>

Prostor pro vaše dotazy. Už nebudete muset tápat, hledat a být v nejistotě.

>

Pracovní listy ke vstupu, které vám pomohou uvidět nedostatky i přednosti.

>

Záznam vysílání, na který se můžete opakovaně podívat po dobu 3 dnů.

>

A navíc jeden extra BONUS, který potěší všechny milovníky a zájemce o Feng Shui. Ten prozradím na konci vysílání a je pouze pro přihlášené. 

Užitečné informace o vstupu stojí méně než káva ve Starbucks, a to

99 Kč

POZOR: objednávka i platba musí proběhnout do 14.5. do 11,00. Pokud platíte v EUR, postačí do mailu: interiery@monikagavulova.cz fotka o zadání příkazu.  

jak bude vysílání probíhat?

>

Vysílání proběhne živě 14. května od 19:00 na odkazu, který vám pošlu nejpozději v den vysílání. Podle počtu přihlášených zvolím nejvhodnější platformu.

>

Vysílání bude cca na 60 minut pomocí prezentace, abyste lépe pochopili a uviděli, čeho se vyvarovat nebo naopak, co je žádoucí.

>

Pro zájemce o Feng Shui mám připravený jeden speciální dárek, který nebude dostupný nikde jinde a věřím, že budete nadšení.

>

Po skončení vysílání bude min. 30 minut prostor pro vaše dotazy, které ráda zodpovím.

>

Následující den vám pošlu odkaz na záznam vysílání a pracovní listy ke vstupu na váš mail. Záznam bude možné shlédnout do pátku 17. května do 22:00.

Věřím, že informace z vysílání budou pro vás přidanou hodnotou, kterou vám příspěvky na sítích, obecné články ani knížky nedají. 

kdo bude pro vás vysílat?

Jsem Monika Gavulová, konzultantka a lektorka Feng Shui, interiérová designérka, milovnice přírody, jógy a kvalitního jídla.

Feng Shui se zabývám 16 let a mám za sebou přes 100 zakázek týkajících se Feng Shui. Získala jsem mezinárodní certifikaci na Feng Shui poradenství, přečetla jsem řadu knih, studovala na České škole Feng Shui, na Evropské škole Feng Shui, prošla mnoha kurzy, abych zjistila, že největší školou je praxe samotná.

Připojte se ke mně. Vím, co potřebujete z Feng Shui vědět.

Jaké jsou na mě ohlasy?

Přejít nahoru