Praktický 5týdenní on-line kurz

Vylepšete si svůj domov
s Feng Shui

abyste v něm nacházeli každodenní pohodu
a vytvořili si harmonické i šťastné místo
pro svou rodinu

Toužíte mít domov, který je pro vás tím nejúžasnějším místem
a při každém návratu domů na vás dýchne pohoda?

Jenže se domů vracíte a tu pohodu nenacházíte.

 • Vstup je spíše neuspořádané skladiště a už po otevření dveří jste naštvaní.
 • Často do něčeho narážíte a v místnostech je chaos.
 • Špatně se vám spí nebo soustředí. Děti jsou jak utržené ze řetězu.
 • Chybí vám kousek prostoru jenom pro sebe.
 • Máte domov, kde je vše barevně sladěné, ale postrádáte útulnost, doladění nebo kus něčeho osobitého z vás.
 • Nové bydlení tvoříte nebo zatím plánujete, ale máte strach, abyste neudělali něco špatně.

Rozumím vám

Moje první bydlení určitě nebyla oáza klidu a harmonie. Spíše směsice různého vybavení a věcí bez hlubšího uspořádání a smyslu. Až díky staré čínské nauce jsem se dozvěděla, co a jak změnit, kde začít a jak si vědomě upravit domov, aby se mnou rezonoval.

I vy si můžete vyladit svůj domov, abyste 

 • tam byli s rodinou šťastní,
 • líbilo se vám, v čem žijete, 
 • mohli relaxovat a společně dělat, co vás baví, 
 • čerpali energii na další dny, 
 • těšili se na každý návrat domů,
 • měli domov, kde to voní, krásně vypadá a je příjemné na dotyk,
 • cítili se tam v bezpečí.

Nevzdávejte se svého snu

 • i když nevíte, kde začít a jak na to,  
 • máte obavu, že úpravu svého domova nezvládnete, 
 • vám nedocházejí souvislosti mezi vámi a bydlením, 
 • už máte bydlení hotové, ale nové, lepší řešení nevidíte,
 • chybí vám energie a motivace, cokoliv změnit

Mám dobrou zprávu, stačí k tomu 2 kroky 

Uvědomit si, že bydlení
nás silně ovlivňuje 

Když přijmete myšlenku, že to, v čem žijetevás silně ovlivňuje a to jací jste, se promítne do podoby vašeho domova, začnete o svém domově uvažovat jinak. 

Nevěříte? 

Pokud neustále řeším děti, dělám pro ně první poslední 24/7, sebe i partnera odkládám na druhé místo, jisto jistě se to projeví v mém domově.

Spousta hraček, dětských fotografií, jejich výtvorů a dětské energie úplně všude. Takový domov mi bude neustále připomínat děti, vaření, péči o ně, vyčerpání a velmi lehce odsunu sebe, partnerský vztah, kamarádky, své koníčky, vize a sny na druhou kolej. 

Znát principy osvědčené
nauky Feng Shui

Když poznáte pravidla a principy velmi staré a časem prověřené čínské nauky Feng Shui, která se zabývá harmonií a rovnováhou v prostoru, můžete si vytvořit takové prostředí, kde se budete cítit dobře, místo vás posílí a vyživí. 

Jak je to možné?

Vhodným rozmístěním nábytku, barevným laděním, přírodními materiály, podporou životních oblastí jako je zdraví, vztahy, děti, rodina. Tím vším ovlivňujeme proudění energie zvané čchi.

A že na energii nevěříte? Už Albert Einstein říkal, že vše je energie. Jen s ní umět pracovat pro své dobro a to vás naučím.

6 důvodů proč si pozvat domů Feng Shui 

1.

propojení s domovem

Naladíte se a spojíte se se svým domovem a vědomě jej upravíte a vyladíte podle momentálních životních potřeb a situace. Budou vám jasnější souvislosti mezi vaším životem a bydlením.

2.

podpora členů rodiny

Budete vědět kde a jak podpořit sektor bohatství, rodiny, zdraví, dětí, životní cesty, vztahů, kde má svůj sektor žena, děti, muž a jak jednotlivé životní oblasti i členy rodiny posílit.

3.

nejvhodnějí dispozice

Dozvíte se, jak na dispozici místností, aby energie klidně plynula a jak si poradit s některými neduhy domů a bytů, jako jsou trámy, šikminy, dlouhé chodby, zastavěný střed nemovitosti, atd.

4.

využití světových stran 

Spočítáte si podle data narození vaše příznivé světové strany a zjistíte, kterým směrem je pro vás  nejvhodnější umístit psací stůl, relaxační křeslo, postel.

5.

vytvoření harmonie 

Porozumíte jak, kde a proč podpořit 5 elementů (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda), na kterých stojí Feng Shui, aby vznikla harmonie. Jak a čím prostor zklidnit nebo naopak aktivovat.

6.

práce s energií

Naučíte se, jak můžete zlepšit díky úpravám domova svůj spánek, koncentraci při práci nebo naopak jak vytvořit oázu klidu a relaxu.

Pozvěte si i vy domů útulnost, pohodu a harmonii díky Feng Shui.

Začínáme 17. 4. 2023.

Co vás všechno v kurzu čeká

I. týden

Seznámení s Feng Shui
a stanovení záměru

Tady naše cesta začne. Dozvíte se, co je Feng Shui, jak funguje a v čem je užitečné. Připravíme si půdorys řešeného prostor, pokud jej nemáte. Projdeme si prostor pohledem „hosta“ a uvidíte všechno, co už jste přestali vnímat. Stanovíme si záměr celého procesu změny vašeho domova.

II. týden

Dispozice jako základ
funkčního prostoru

Ve druhém týdnu vás provedu, jak uspořádat prostor, tj.dispozici, aby energie čchi proudila hladce a plynule. Probereme si každou místnost a poradím vám, jak rozmístit klíčové kusy nábytku a proč. Přidám rady i tipy z designérské praxe.

III. týden

Práce s kompasem
a srdce domova

Jsme v polovině kurzu a naučíme se pracovat s kompasem. Rozdělíme si prostor na 9 částí, které zastupují 9 životních oblastí a prozradím vám, jak podpořit zdraví, hojnost, kariéru, vztahy, rodinu,  děti, pomoc, vnitřní klid i úspěch.

IV. týden

5 prvků a výpočet
osobního čísla

V předposledním týdnu půjdeme ještě hlouběji. Zjistíme, kde má váš domov silné a kde slabé sektory. Podrobně si probereme 5 prvků (Dřevo, Oheň, Země, Kov, Voda), které jsou podstatou Feng Shui, tradiční čínské medicíny i čínské astrologie a jak s nimi v interiéru pracovat. Naučím vás výpočet svého osobního čísla a zjistíte své příznivé a nepříznivé směry.

V. týden

Spojení všech metod
plus akční kroky

Jsme v cíli kurzu, ale na začátku proměny vašeho bydlení i vás samotných. Všechny metody propojíme a uděláme závěry. Následovat budou  akční kroky, protože bez uvedení do praxe to budou jen věty na papíře, bez velkého účinku, a proto je potřeba i konat 🙂 Tady moje role průvodkyně končí, ale pro vás něco nového začíná.

Workshop 28.5.

Interiérový návrh ložnice podle FS

Uděláte si pod mým vedením interiérový návrh ložnice v souladu s Feng Shui. Stane se z vás na chvíli designér a pochopíte, jak uvažovat, na co dbát a jak vše sladit. Bude se vám to hodit při úpravách a návrzích ostatních pokojů. Ložnice je totiž jedna z klíčových místností v našich domovech a můžete mít nyní oázu klidu a chrám lásky. 

Jak bude kurz od 17.4. probíhat

Celý kurz probíhá on-line, přitom buďte bez obav, že byste to nezvládli. Vezme vám cca 1–2 hodiny týdně z pohodlí vašeho domova. 

Veškeré materiály jako videa, písemné texty, pracovní listy jsou pro vás uloženy v členské sekci, kam dostanete přístup před začátkem kurzu.

Abyste vše správně pochopili a uchopili, každý týden se potkáme při živém vysílání na ZOOMu, kde se mě můžete na cokoliv zeptat. Poradím vám a pomůžu se vším, co vám nebylo jasné a co vás zajímá. Záznamy živých vysílání uložím do členské sekce, proto se k nim dostane, i když vysílání náhodou nestihnete.

Další podporu a motivaci získáte v soukromé uzavřené FB skupině určené pouze pro tento kurz, abyste měli stále dostatek nadšení a energie vyladit si svůj domov 🙂 

Přístup do členské sekce vám umožním na dalších 6 měsíců, tj. do konce listopadu 2023, takže na vše máte dostatek času.

Závěrečný workshop o ložnici proběhne živě na ZOOMu, v délce cca 3 hodiny, kde si navrhnete s mojí pomocí svou ložnici. Těším se na společnou inspirativní a designérskou jízdu 🙂 

A proč je forma on-line kurzu skvělá? Postupujete vlastním tempem a v čase, který vám vyhovuje. Počet lidí v kurzu držím na takové hranici, abych se všem stihla věnovat.  Ovšem pokud oceníte individuální přístup, VIP balíček je přesně pro vás. 

Líbil se mi Moničin laskavý, citlivý a intuitivní přístup 

Lenka G. 
Kurz byl pro mě motivující a inspirující. Oceňuji zejména jeho praktičnost, kdy mi poskytl srozumitelnou formou přiměřené množství teorie, aby to nebylo příliš zahlcující. Líbil se mi Moničin laskavý, citlivý a intuitivní přístup, díky kterému mám pocit, že lze přirozeně aplikovat Feng Shui i v našich zeměpisných šířkách. 

Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. 

Zlata K. 
Monika vytvořila velmi krásný kurz, díky kterému jsem si dokázala uspořádat oblasti mého zájmu tak, jak jsem potřebovala. Vše velmi otevřeně vysvětlila, poskytla rady a kvalitní materiál. Mockrát děkuji a těším se na další její úžasnou práci plnou nádherné pozitivní energie. 

Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”.

Ilona J. 
Monika byla velmi milá průvodkyně celým on-line kurzem. Vždy mi rychle odpověděla a poradila, pokud jsem se někde “zasekla”. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Ještě jednou děkuji. 

Kolik kurz stojí

= Základní balíček =

VIDEA, STUDIJNÍ MATERIÁLY, PRACOVNÍ LISTY v hodnotě 15 000 Kč

  • Přístup do členské sekce kurzu
  • Moje podpora během celého kurzu

BONUS v hodnotě 9 000 Kč

  • Uzavřená podpůrná FB skupina
  • 7x živé vysílání se mnou na ZOOMu a přístup k záznamům
  • Všechny studijní materiály k dispozici dalších 6 měsíců
  • On-line workshop: Návrh interiéru ložnice podle Feng Shui

Další materiály ZDARMA v PDF v hodnotě 1 000 Kč

  • Očista prostoru
  • Ergonomický tahák pro kuchyni a koupelnu

SLEVA 30% na další produkty se kterými ušetříte 1 827 Kč

  • Zvýhodněný konzultační balíček se mnou
  • E‑book JAK NA REKONSTRUKCI za zvýhodněnou cenu

HODNOTA balíčku

25 000 Kč

CENA balíčku

5 800 Kč

Chcete platit v € a vyhnout se bankovním poplatkům za převod? Před objednávkou mi napište mail, že máte o kurz zájem interiery@monikagavulova.cz.

= VIP balíček =

VIDEA, STUDIJNÍ MATERIÁLY, PRACOVNÍ LISTY v hodnotě 15 000 Kč

  • Přístup do členské sekce kurzu
  • Moje podpora během celého kurzu

BONUS v hodnotě 12 100 Kč

  • Uzavřená podpůrná FB skupina
  • 7x živé vysílání se mnou na ZOOMu a přístup k záznamům
  • Všechny studijní materiály k dispozici dalších 6 měsíců
  • On-line workshop: Návrh interiéru ložnice podle Feng Shui
  • Individuální konzultace se mnou v délce 60 minut 
  • Výpočet šťastného prvku dle přesného data a místa narození pro 2 osoby, což je cílená podpora daného člověka v interiéru. Pokud znáte svůj šťastný prvek, našli jste svatý grál

Další materiály ZDARMA v PDF v hodnotě 11 000 Kč

  • Očista prostoru
  • Ergonomický tahák pro kuchyni a koupelnu
  • 2 kompletní rozbory Feng Shui bytu a rodinného domu jako další studijní materiál

SLEVA 30% na další produkty se kterými ušetříte 1 827 Kč

  • Zvýhodněný konzultační balíček se mnou
  • E‑book JAK NA REKONSTRUKCI za zvýhodněnou cenu

pouze pro 7 osob 

HODNOTA balíčku

38 100 Kč

CENA balíčku

8 800 Kč

Chcete platit v € a vyhnout se bankovním poplatkům za převod? Před objednávkou mi napište mail, že máte o kurz zájem interiery@monikagavulova.cz.

Co ke kurzu potřebujete

V čem je kurz jedinečný

15 let praxe
 mi umožnilo vytvořit tento kurz. Vím, co funguje a co potřebujete vědět. 

Praktický a srozumitelný
protože neobsahuje suchou teorii ani rady, které u nás nefungují. 

Pro začátečníky i pokročilé
Zkrátka pro všechny, kdo chtějí smysluplnou změnu ve svém domově. 

Nediktuje, pouze doporučuje
Rozsah úprav bydlení je na vás, ať domov teprve tvoříte nebo máte hotovo. 

6 měsíců materiály k dispozici
Přístup do členské sekce budete mít dalšího půl roku, stejně tak i do FB skupiny. 

Úspora 2/3 ceny za rozbor
Investicí do kurzu ušetříte za profesionální rozbor Feng Shui, který stojí od 10 tis Kč. 

Moje živá podpora
Během 6 týdnů dostanete mou podporu, motivaci i zkušenosti při živých vysíláních. 

Pochopíte o čem je Feng Shui
Konečně můžete zjistit, jak skutečně Feng Shui funguje a rovnou si to vyzkoušet. 

Kdo je vaše průvodkyně

Jsem Monika Gavulová, konzultantka a lektorka Feng Shui, interiérová designérka, milovnice přírody, jógy a kvalitního jídla.

Feng Shui se zabývám 15 let, přečetla jsem řadu knih, studovala na různých školách,  prošla nespočet kurzů, abych zjistila, že největší školou je praxe samotná a nejdůležitější je pokora a otevřená mysl i srdce.

Mám za sebou přes 100 Feng Shui zakázek, díky kterým mají klienti spokojené a harmonické bydlení.  Nejnáročnější shledávám, jak všechna Feng Shui doporučení skloubit a potom je promítnout do praxe.

Ráda vám svoje zkušenosti a vědomosti v kurzu a při živých vysíláních předám. 

Připojte se ke mně.

monikagavulova-kontakt
Máte ke kurzu dotazy?

Zavolejte mi: +420 733 504 877

Jak mohou vypadat interiéry podle Feng Shui

Co na kurz říkají absolventi

Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. 

Ivana Č. 
Kurz mě naplnil bohatými informacemi a poskytl spoustu užitečných rad pro bydlení. Určitě splnil očekávání a mohu jenom doporučit. Lektorka Monča je vstřícná, milá, kurz a materiály má pěkně propracované a je k dispozici (velmi pohotově) na případné dotazy. 

Doporučuji všem, kdo chce stavět nebo rekonstruovat v souladu s Feng Shui. 

Lenka Z. 
Děkuji za příjemné, zajímavé a srozumitelné seznámení s Feng Shui. Během pouhých pěti týdnů jsem se seznámila se základními pravidly dispozice jednotlivých místností, umím určit střed nemovitosti a rozdělit půdorys na 9 sektorů podle životních oblastí, vím jak podpořit jednotlivé členy rodiny (dle osobního čísla a dle pěti prvků) a další. Celý kurz se nesl v příjemné přátelské atmosféře pod vedením usměvavé Moniky. Doporučuji všem, kdo chce stavět, rekonstruovat nebo jen zvelebovat své obydlí v souladu s Feng Shui. Ještě jednou děkuji. 

Práci v kurzu zvládne každý, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. 

Jana N. 
Kurz se mi moc líbil, pomohl mi ujasnit si některé souvislosti s bydlením. Je přehledný a intuitivní. Práci v kurzu zvládne každý, materiály jsou pěkně zpracované, vše je jasně a jednoduše vysvětleno. Doporučuji všem, kteří se zajímají o bydlení, interiéry a Feng Shui. 

Ještě by vás mohlo zajímat

Kurz vám vezme 1–2 hodiny týdně, což není zas tak mnoho. Videa k danému tématu si můžete pustit kdykoliv se vám to hodí. Stejně tak živá vysílání bude možné poslechnout si ze záznamu. Pokud byste přece jen tempo nestíhali, kurz bude k dispozici dalších 6 měsíců. Navíc vám budu oporou a průvodkyní po celou dobu konání kurzu.

Rozsah změn záleží pouze na vás. I malá změna dokáže spustit velké věci a znalosti i nástroje se mohou v budoucnu hodit. Kurz je velmi praktický, dozvíte se něco o sobě, o domu samotném a lépe se naladíte na vaše bydlení. Kurz je obohacen o mé zkušenosti interiérové designérky, což je jedinečné spojení, které určitě využijete.

Vy nejlépe znáte váš domov i potřeby vaší rodiny. Já vám ukáži metody, jak se na bydlení podívat s „odstupem“. Pokud budete investovat svoji vlastní energii a čas do pochopení, úpravy a vyladění bydlení, dojde k velmi silnému propojení. Navíc budete mít odborníka „za zády“. Nebudete v tom sami.

To je ideální čas, pozvat si Feng Shui do vašeho budoucího domu. Zjistíte, jaká je nejlepší dispozice a uspořádání nábytku. O jakých materiálech je vhodné uvažovat, tak abyste se cítili příjemně. Jak se promítnou světové strany do vašeho bydlení s ohledem na světlo a energii. Jednoduše budete mít ve správnou chvíli správné informace pro vytvoření bezpečného a útulného domova s minimem kompromisů.

Máte další otázky?

Zavolejte mi: +420 733 504 877

Neodkládejte svůj sen o útulném a bezpečném domově na AŽ. Pojďte si vytvořit díky Feng Shui bydlení, které si už dlouho přejete.